"VRIJEME JE ZA ㎏OLSKI OBROK 2"

PROJEKT: Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (2018/2019.)

VRIJEME JE ZA SKOLSKI OBROK 2.pdf

« Travanj 2020 »

**************************

Roditelji u鑕nika 7.-ih razreda na zajedni鑛om sastanku odr綼nom 20. studenog 2019. godine donijeli su odluku da se prihva鎍 ponuda  ORION TOURSU d.o.o. iz 衋kova, te se ovoj agenciji  povjerava organizacija školske ekskurzije u lipnju 2020.

**************************

Roditelji u鑕nika 4.-tih razreda, nakon prezentacije (14. studenog 2019.) donijeli su odluku da  program Škole u prirodi  realizira agencija Orion tours d.o.o. iz 衋kova.

***************************

Javni poziv vanjskim poslu緄teljima za dostavu ponude za 鑙š鎒nje prostora u Mati鑞oj školi u Beliš鎢 - vidi ni緀 u prilo緀nim dokumentima.

****************************

Povjerenstvo za odabir ponude za realizaciju Škole u prirodi 4.-tih razreda utvrdilo je da je na javni poziv (br. 2/2019) stigla jedna ponuda, i to ponuda ORION TOURSA  d.d. iz 衋kova. Utvr餰no je da re鑕na ponuda ispunjava  uvjete iz poziva stoga 鎒 se  u 鑕tvrtak, 14. studenog 2019. u 18,00 sati odr綼ti zajedni鑛i roditeljski sastanak na kojem 鎒 se prezentirati  program škole u prirodi, te na osnovi izjašnjavanja roditelja donijeti  odluka o realizacijilja.

*****************************

JAVNI POZIV za dostavu ponuda za višednevnu školsku ekskurziju 7. razreda tijekom lipnja 2020. god. - vidi ni緀 u prilo緀nim dokumentima.

******************************

Novi javni poziv (javni poziv br. 2)  za dostavu ponuda za višednevnu izvanu鑙oni鑛u nastavu - 4.-tih razreda - vidi ni緀 u prilo緀nim dokumentima.

******************************

JAVNI POZIV za dostavu ponuda za višednevnu izvanu鑙oni鑛u nastavu - Školu u prirodi u鑕nika 4.-ih razreda. - vidi dolje u prilo緀nim dokumentima.

******************************

Na zajedni鑛om roditeljskom sastanku odr綼nom 9. studenog 2018. godine,  prihva鎒na je ponuda Orion toursa d.o.o. iz 衋kova za realizaciju višednevne (鑕tverodnevne) izvanu鑙oni鑛e nastave 7.-ih razreda, a u razdoblju od 27. svibnja do 21. lipnja 2019. godine.

Obavijest o ponudama za ekskurziju u鑕nika 7-ih razreda - vidi prilo緀ni dokument

Javni poziv za dostavu ponuda za višednevnu ekskurziju 7.-ih razreda u 2019. godini - vidi u prilo緀nim dokumentima

Dana 26. rujna 2018. godine Povjerenstvo za odabir agencije za realizaciju Škole u prirodi za u鑕nike 4.-tih razreda

tijekom lipnja 2019. godine utvrdilo je da turisti鑛a agencija ORION TOURS d.o.o. iz 衋kova ispunjava tra緀ne uvjete javnog

poziva.

Ponu餫鑙 鎒 pismenim putem biti obaviješteni o odr綼vanju roditeljskog sastanka radi prezentacije putovanja i kona鑞og odabira.

Javni poziv za višednevnu izvanu鑙oni鑛u nastavu 4.-tih razreda u lipnju 2019. u Sveti Filip i Jakov - vidi prilo緀ni dokument