Valentinovo u knji緉ici
Autor: Dajana Vinkovi, 15. 2. 2019.

Krajem sije鑞ja, u knji緉ici podru鑞e škole u Veliškovcima zapo鑕o je Nagradni natje鑑j za najbolji recept za ljubavni napitak. U鑕nici su trebali osmisliti naziv ljubavnog napitka, sastojke potrebne za izradu, proces izrade te vrijeme i na鑙n djelovanja ljubavnog napitka. 萯ji su prijedlog Neven Vrankovi kao nastavnik kemije i knji緉i鑑rka, nakon pomnog razmatranja proglasili najoriginalnijim, mo緀te saznati ovdje.

Da Valentinovo ne bude dosadno, u鑕nici su u knji緉ici dobili priliku do緄vjeti razna (ne)ugodna iznena餰nja na spoju na slijepo s knjigom… Posu餴vali su knjige ne znaju鎖 što ih 鑕ka iza ukrasnog papira, a kako je to izgledalo, mo緀te pogledati ovdje.

Na kreativnim radionicama sa školskom knji緉i鑑rkom, papire od srca su za ljubavnu girlandu izradili u鑕nici 6. razreda, dok su ljubavne strijele izradili u鑕nici 5. razreda. Napravili smo i ljubavnu stonogu, a onda napokon i podijelili ljubavna pisma koja su se pisala sve do Valentinova.

Sretan dan zaljubljenih svima, 緀le vam u鑕nici naše škole i knji緉i鑑rka.