Organizacije koje brinu - poziv za sudjelovanje u istra緄vanju
Autor: Dajana Vinkovi, 21. 1. 2016.

Gra餫ni Beliš鎍 tijekom sljede鎒g tjedna, od 25. do 29. sije鑞ja, imat 鎒 priliku i sami sudjelovati u izradi gradske strategije za djecu. Naime, u okviru projekta „Organizacije koje brinu“ pod sloganom „Što ti 緀liš promijeniti?“ organizirat 鎒 se prikupljanje prijedloga gra餫na za poboljšanje kvalitete 緄vota djece, a potom 鎒 se rezultati obraditi te predstaviti gradskoj upravi i stru鑞jacima koji se bave djecom. Prijedlozi 鎒 se prikupljati putem elektroni鑛og upitnika koji 鎒 biti dostupan na Facebook stranici Centra mladih Beliš鎒 ili ubacivanjem listi鎍 u kutije na razli鑙tim lokacijama u gradu. Kutija 鎒 se nalaziti i u našoj školi stoga pozivamo sve u鑕nike, u鑙telje i roditelje da sudjeluju u istra緄vanju.

Elektorni鑛i upitnik nalazi se na linku:

Projekt provodi Udruga roditelja Korak po korak u partnerstvu s Gradom Svetim Ivanom Zelinom, Udrugom mladih Zeline, Centrom mladih Beliš鎒, udrugom Proanima.kreativka iz Vukovara i udrugom PRONI iz Osijeka, a na projektu sura饀ju i Grad Beliš鎒, Grad Vukovar te Udruga gradova kao pridru緀ni partneri.