Dobro je 鑙niti dobro
Autor: Dajana Vinkovi, 16. 3. 2015.

U petak, 13.o緐jka 2015. godine u Velikoj vije鎛ici  Grada Beliš鎍 odr綼na je promocija projekta Dobro je 鑙niti dobro. 萫tverogodišnji projekt proveli su u鑕nici, sada 4.d razreda i njihova u鑙teljica Karmen Soldo. Cilj projekta bio je uvo餰nje u鑕nika u gra餫nski odgoj kroz volontiranje i humanitarni rad u školi i lokalnoj zajednici.

Prisutne su pozdravili ravnatelj OŠ Ivana Kukuljevi鎍 Beliš鎒 i zamjenik gradona鑕lnika. U鑕nici su predstavili projekt.  U Dje鑚em tjednu, u organizaciji DND-a, odlazili su svake godine u vrti Masla鑑k i izveli program pod nazivom Djeca djeci. Nakon toga  su zapo鑕li sa radionicama u razredu na koje su pozvali 鑜anove udruge slikara Bel- art, mame i bake. Sve što su izradili poklanjali su pri svojim obilascima. Puno puta bili su u udruzi  Vjera i svjetlo, udruzi Zvono te Domu umirovljenika. Što su tamo radili? Darovali su poklone koje su izradili, dru緄li se, organizirali zajedni鑛e radionice, pjevali, plesali glumili. U petak su u鑕nici  izveli kra鎖 program, a posebno je dirljiva bila prikazana prezentacija njihovog projekta. Sve鑑no je otvorena izlo綽a fotografija.

Svakako do餴te pogledati izlo綽u fotografija koja je postavljena  Velikoj vije鎛ici u holu.