Posjet muzeju krapinskog pra鑟vjeka
Autor: Dajana Vinkovi, 11. 11. 2014.

Po鑕tkom školske godine u鑕nici 3.c, 3.d i 8.d razreda posjetili su Krapinu i muzej krapinskog pra鑟vjeka. Što su vidjeli i do緄vjeli, pro鑙tajte u nastavku smiley

Kada smo stigli na bus, vani je bilo hladno, a ptice su još spavale. Vani je dakle, vladala tišina. Raspolo緀nje je poraslo 鑙m smo krenuli, maleni su se dobro snašli s nama, vrlo su zanimljivi. U dru緀nju s njima vratili smo se u „dje鑚e dane“ i nakratko , ali ipak slatko , postali tre鑑ši鎖. Put je trajao u dobrom društvu, zabavi, glazbi i igrama. Niti u jednom trenu nam nije bilo dosadno. Stigli smo oko pola jedan, a na ulazu u muzej nas je do鑕kala ljubazna voditeljica. Cijeli grad je odjekivao u duhu prošlosti. U鑙teljice s kojima smo putovali bile su drage i popustljive, ipak smo mi dobra djeca ,zar ne?

U muzeju smo ostali zate鑕ni.Toliko zanimljivih pojmova, tako lijepih i ure餰nih detalja , tako kreativno osmišljen prostor…. Ostali smo zamišljeni. Toliko je sve realisti鑞o i pou鑞o prikazano , da 鎒mo uvijek pamtiti razvitak krapinskog pra鑟vjeka…. Ostali smo oduševljeni tim podatcima  i dok smo u緄vali u pizzi.

Nakon odli鑞og dru緀nja i fine hrane, koja je baš dobro „legla“ nakon toliko informacija krenuli smo ku鎖. Zaspali smo u autobusu , neki su se igrali , neki smijali , neki tako餰r spavali. U glavi su nam još bljeskali prizori kamenog doba …..

Meri Andrakovi i u鑕nici 8.d razreda