Osnovna škola Ivana Kukuljevića Belišće

Priloženi dokumenti:

"VRIJEME JE ZA ŠKOLSKI OBROK 2"

VRIJEME JE ZA ŠKOLSKI OBROK 3

GRAD BELIŠĆE

Učenik Luka Grgić predsjednik Dječjeg vijeća grada Belišća
Autor: Dajana Vinković, 31. 1. 2014.

U petak 31. siječnja u Velikoj vijećnici grada Belišća održana je konstituirajuća sjednica Dječjeg vijeća grada Belišća na kojoj je učenik 5.d razreda, Luka Grgić izabran za predsjednika.

Voditeljica belišćanskog Dječjeg vijeća Veronika Vučetić otvorila je sjednicu i izložila tijek postupka izbora članova Dječjeg vijeća u Osnovnoj školi Ivana Kukuljevića u Belišću i u područnoj školi u Veliškovcima. Nakon toga uslijedila je svečana prisega malih vijećnika. Predsjednik Dječjeg vijeća grada Belišća  Luka Grgić, učenik 5. d razreda, izabran je tajnim glasovanjem i to u drugom krugu izbora. Gradonačelnik Dinko Burić svakom vijećniku čestitao je prilikom potpisivanja prisege, a na kraju sjednice malim vijećnicima zaželio puno uspjeha u radu naglasivši da su već sada u godinama u kojima mogu uočiti potrebe djece Belišća i uz potporu grada Belišća svojim djelovanjem poboljšati uvjete života u Belišću. Po završetku sjednice gradonačelnik je malim vijećnicima uručio prigodne poklone.

REZULTATI IZBORA ZA ČLANOVE

DJEČJEG VIJEĆA GRADA BELIŠĆA
održanog 27. siječnja 2014.

OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA BELIŠĆE
5a Ina Kovačević